„Facet musi wisieć z balkonu na 3 piętrze, a inny ma do niego celować”, planking po rosyjsku

phtoextreme

Planking, owling, batmanning i inne mem-mody są świetnym materiałem dla dzienników telewizyjnych, które chcą wmówić swoim widzom, że studia są na czasie i wciąż potrzebne. To również całkiem niezłe narzędzie do identyfikowania i pozbywania się słabych znajomych.

Sprawa wygląda inaczej, kiedy modą staje się „Hang-outside-a-3rd-floor-balcony-in-your-undies-while-a-guy-points-a-gun-at-you-and-some-chick-screamsing” albo „hang-from-a-garbage-chute-holding-a-pizza-while-dressed-as-a-waitering”. Oczywiście wszystko zapisane cyrilicą, bo jakim cudem mogłoby być inaczej. Jeśli w internecie dzieje się coś szalonego, na ogół są to zdjęcia z przełomu XX i XXI wieku w Rosji.

14

PhotoExtreme to zabawa, w której należy w bardzo dokładny sposób odwzorować bardzo skomplikowane, ciężkie do przygotowania i potencjalnie niebezpieczne zdjęcie. W jednym z zadań należało wisieć w samych czerwonych majtkach z balkonu, nie niżej niż na trzecim piętrze, do wiszącego miał celować z broni inny mężczyzna, a na balkonie miała znajdować się krzycząca kobieta. W innym przypadku na ulicy miała położyć się osoba cała owinięta bandażami z nożem w plecach, a biec za nią miał ktoś z piłą łańcuchową. I inne. Pod linkiem na English Russia znajdziecie więcej zdjęć. Wpisując PhotoExtreme w gugla znajdziecie jeszcze więcej.

4

źródło: English Russia

Dodaj komentarz