Jak nazwać dziecko, żeby miało na imię jak ciotki i koleżanki mamy

Kiedy lubicie profil widzę Wasze imiona, więc wiem, że doskonale rozumiecie, w jaki sposób nazywanie dziecka jest na ogół pierwszą karą, jaką stosują rodzice. Ale znęcanie się nie jest prawdziwym znęcaniem się, jeśli nie stoi za nim nauka.

Jak dać dziecku na imię tak, żeby nazywało się jak koleżanki mamy z bloku i ciotki z tej strony rodziny, po której wszyscy mają wąsy? Obecnie możecie się tylko domyślać, ale gama wykresów i opisów pozwoli wam znacznie lepiej zaplanować zemstę.

Jest tyle wykresów, że po dobrych kilkunastu dniach dalej czuję przyjemne mrowienie, kiedy tylko o nich pomyślę. Będziecie wniebowzięci. Jedyny minus taki, że dane z USA.

Przestań gadać, już chcę klikać, dawaj wykresy! (P.S. weź zacznij patrzeć na przecinki, zanim coś opublikujesz, aż oczy bolą.)

2014-01-13-adolph

 

Jedna myśl nt. „Jak nazwać dziecko, żeby miało na imię jak ciotki i koleżanki mamy

  1. Zaciekawiony

    Mój wujek urodzony już po wojnie, miał na imię Adolf, ale mówili na niego Adol albo Olek. Najwyraźniej jakiś czas po wojnie urzędy nie zauważały, że pewne imiona są niestosowne. Swoją drogą imię Alphonse dość pospolite we Francji, u nas by nie przeszło.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz