Miasteczko, w którym stoi model miasteczka, w którym stoi model modelu miasteczka, w którym stoi model modelu modelu miasteczka, w którym stoi model modelu modelu modelu miasteczka.

W miasteczku Bourton-on-the-water stoi model miasteczka Bourton-on-the-water. Jako, że model miasteczka Bourton-on-the-water znajduje się w miasteczku Bourton-on-the-water, model modelu miasteczka Bourton-on-the-water musi znajdować się w modelu miasteczka Bourton-on-the-water.

klv58yS

A co znajduje się w modelu modelu miasteczka Bourton-on-the-water? Mieszkańcy miasteczka Bourton-on-the-water biorą na poważnie rzeczywistość. W związku z tym w modelu modelu miasteczka Bourton-on-the-water znajduje się model modelu modelu miasteczka Bourton-on-the-water. Ale skoro w modelu modelu miasteczka Bourton-on-the-water znajduje się model modelu modelu miasteczka Bourton-on-the-water, w modelu modelu modelu miasteczka Bourton-on-the-water nie może zabraknąć modelu modelu modelu modelu miasteczka Bourton-on-the-water.

Wszystko to w miasteczku Bourton-on-the-water. Zdjęcia kolejności incepcji na imgurze.

vN3tnhE

(PS. po 20 minutach myślenia, rysowania i próby zrozumienia poziomu modelu modelu modelu stwierdziłem, że generalnie mam wyjebane. Mam nadzieję, że trafiłem. Jeśli nie, poprawcie i dostaniecie paczkę żelek za poprawkę. Odpokutowałem błędy ani razu nie kopiując nazwy miasteczka Bourton-on-the-water.)

Dodaj komentarz