Najbardziej lamerskie kłótnie na Wikipedii czyli tomy kłótni o nic

wars

Jak nazwalibyście po angielsku paliwa kopalne używane w silnikach tłokowych wykorzystujących świece zapłonowe? Petrol czy gasoline? Czy w ogóle nazwalibyście je bez wielomiesięcznej wojny, w której poruszylibyście wątki ekspansji kulturowej i nacjonalizmu? Bylibyście w stanie nazwać paliwa kopalne bez porównywania grafów przedstawiających liczbę użytkowników języka angielskiego na świecie? A może próbowalibyście wykluczyć Amerykanów z anglojęzycznego świata?

A odbyty? Jaką ilustrację odbytu należy zamieścić w artykule? Czy ma to być odbyt mężczyzny czy kobiety? Jaki powinien być poziom jego owłosienia? Wikipedia zna tomy dyskusji o tym, czy jest w niej miejsce na zdjęcia wybielonych odbytów. Kadrowanie tych zdjęć to kolejny rozdział.

Artykuł o brytyjskim wagonie kolejowym, który wcześniej był edytowany trzy razy, stał się centrum ognistej, dwudniowej debaty, w której pojawiły się tak poważne argumenty jak „to zdjęcie jest ciemne”, na co padła miażdżąca odpowiedź „to zdjęcie NIE JEST ciemne”. Wojna szybko rozlała się na inne artykuły o brytyjskich wagonach kolejowych.

Czy huragan, który zaczął się w grudniu 2005 i zakończył w styczniu 2006 należy zamieścić w artykule o sezonie huraganów 2006? Siedem miesięcy kłótni i porównanie do praw mniejszości seksualnych do małżeństwa jest niezbędne, żeby to ustalić.

34 zmiany artykułu o kocie z powodu jednego zdjęcia. Czy kot na nim naprawdę się uśmiecha? Kilka bloków edycji, bany dla użytkowników, po kilkudziesięciu edycjach zdjęcie zostało usunięte ze względu na niejasny stan prawny.

Jeszcze więcej dobra znajdziecie na stronie Lamest edit wars.

Jako bonus, daję wam ilustracje użytkownika Seedfeeder, który stworzył kilkadziesiąt grafik ilustrujących czynności seksualne – od klasycznych pozycji po obrazek, który można wykorzystać m.in., żeby pokazać jak wygląda kobieta pijąca mleko ze szklanki. Ale nie tylko.

Dodaj komentarz