Strażacy uratowali prosiaczki z pożaru. W ramach podziękowania, dostali je jako kiełbaski.

W lutym w ogniu stanął chlew w Pewsey. Strażacy uratowali z pożaru 18 prosiaczków i dwie maciory. Kiedy przyjechali na miejsce zdarzenia w nocy, połowa budynku stała w płomieniach, a dwutygodniowe zwierzęta chowały się przerażone w jego nienaruszonej części.

Sześć miesięcy później, kiedy prosiaczki się utuczyły, właściciele chlewu dostarczyli w ramach podziękowania organiczne kiełbaski, a strażacy byli „wniebowzięci” grillując swoje dowody wdzięczności.

„To jest to, co robimy […]. Dajemy świniom najlepsze szanse i i najlepsze życie, jakie mogą mieć przez sześć miesięcy”. powiedziała Rachel Rivers, hodowczyni.

Strażacy nie pozostali dłużni. Na stronie stacji opublikowali recenzję kiełbasek. „Dokładnie sześć miesięcy i jeden dzień po tym, jak strażacy uratowali 18 prosiaczków z pożaru, otrzymaliśmy możliwość posmakowania owoców naszej pracy […]. Wielkie podziękowania dla Rachel Rivers za podrzucenie ich do nas. Załoga straży pożarnej Pewsey poleca [kiełbaski] i jeśli ktokolwiek ze śledzących nas planuje w długi weekend grilla, sprawdźcie te kiełbaski. Są fantastyczne.”

Źródło: Guardian

 

Dodaj komentarz