Ta część internetu, gdzie wszystkie filmy z Yutube’a mają po kilka odsłon

Clipboard01

Jest coś głęboko niepokojącego w filmach, które mają kilka-kilkanaście odtworzeń na Youtubie. To pozycje wrzucone kiedyś, nie wiadomo przez kogo i nie wiadomo po co, które leżały zapomniane w czeluściach internetu przez bardzo długi czas, aż zostały odnalezione przez zupełnie losową osobę, zupełnie po nic. Jeśli tylko macie wiele godzin czasu, mam wam do polecenia stronę na pięć plus.

Petittube.com podrzuca losowo wybrany film, który ma mniej niż 10 wyświetleń. Przez kilkanaście minut, kiedy pisałem ten artykuł, obejrzałem nagranie dwóch kaczek, tureckiego chłopca opowiadającego o czymś w pokoju, opis instrumentów inwestycyjnych czytany przez syntezator mowy, automatycznie zuploadowany filmik, na którym jakiś Azjata ćwiczy wystąpienie po angielsku, wytłumaczenie, czym jest katoda i… to.

Wcześniej spędziłem na stronie kilka godzin licząc, że wykopię internetowe złoto. Zamiast tego trafiłem na coś, co prawdopodobnie próbowało przejąć kontrolę nad moim mózgiem przy pomocy dźwięków, a później zrobiło mi się smutno, że tylko 4 osoby zobaczyły film promujący apartamenty na sprzedaż gdzieś w Portland.

// Tip, jak korzystać ze strony – automatycznie przeładowuje filmy po ich zakończeniu, jak nie chcecie czekać, po prostu odświeżcie //

petittube.com

via Gizmodo

Dodaj komentarz