Wysuszona kupa w pudełku na wyprzedaży, Cards Against Humanity wycofuje swoje produkty, żeby sprzedawać kupę w pudełku i sprzedaje dużo kupy w pudełku

Co robisz, kiedy widzisz, że Card Against Humanity sprzedaje pudełko z kupą za 6 dolarów zamiast kart? Kupujesz pudełko z kupą za 6 dolarów i masz nadzieję, że to nie kupa. Ale to kupa.

Żeby uczcić Black Friday czyli tradycyjny coroczny okres zezwierzęcenia w supermarketach, CAH postanowiło wycofać swoje normalne produkty, żeby dać możliwość jeszcze bardziej niesamowitych oszczędności. Ale żeby nie zostawić ludzi z ręką w nocniku, stworzono specjalną ofertę, umożliwiono kupienie jeszcze większej ilości gówna.

Rozeszło się 25 000 sztuk. Internet żył pytaniami o to, czy specjalna oferta nie będzie oznaczała nowych gadżetów, ukrytych kart. Zastanawiano się, co może być w pudełku. Była kupa.

poop1

I pomimo wielokrotnych zapewnień twórców, że ludzie kupili gówno w pudełku, nikt do końca im nie wierzył. Max Temkin odniósł się do spekulacji. „Jeśli kupujesz kupę i spodziewasz się, że będzie czymś, co nie jest kupą, to w rzeczywistości kupujesz wartościową lekcję za sześć dolarów”.

Obejrzyjcie też, jak wygląda unboxing pudełka z gównem.

via Junkee

Jedna myśl nt. „Wysuszona kupa w pudełku na wyprzedaży, Cards Against Humanity wycofuje swoje produkty, żeby sprzedawać kupę w pudełku i sprzedaje dużo kupy w pudełku

Dodaj komentarz